Memory Shoes,

      1993 yılında üretim hayatına Gedikpaşa’da başlamıştır. Memory Shoes üretimde teknolojinin insanlara sunduğu yeniliklerin takipçisi olmuştur. Bu yenilikleri kendi üretim sahasına taşıyıp onları profesyonel çalışanları ile uygulamaya özen göstermiştir. Memory Shoes Türkiye ‘de hiçbir masraftan kaçınmayarak daha kaliteli, daha rahat, daha kullanılabilinir ayakkabıyı bayanlara üretmeye devam edecektir. Memory Shoes müşterilerinin memnuniyeti 1. sırada olup bu konuda da hassas davranmayı kendine misyon edinmiştir.

     Memory Shoes hizmet vermiş olduğu ayakkabı sektöründe başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Balkan, Orta Doğu, Rusya ve Ukrayna ülkesine ciddi yatırımlar ile her geçen gün güçlenmekte ve pazar payını büyütmektedir. Memory Shoes bayan ayakkabı alanındaki moda anlayışı ve son trendleri takip kabiliyeti sayesinde Türkiye ve diğer ülkeler tarafından aranan markalar olma yolunda sağlam adım ile yoluna devam etmektedir. Memory Shoes bu doğrultuda sürekliliğin devamını sağlamak ve hedefledikleri uzun vadeli planlarının gerçekleşmesi yolunda kendinden emin bir şekilde yoluna devam etmektedir.

     Memory Shoes, müşteri odaklı çalışma prensibini her zaman devam ettirerek Türkiye ve Yurt dışı ülkelerde lider markalardan biri olmayı kendine vizyon edinmiştir.

     Saygılarımızla

      Memory Shoes 

 

Mehmet Levendoğlu
KURUCU

Hasan Hüseyin Dişkaya
KURUCU